Adreslijst van de vrijwilligers

 

Persoonsgegevens  
Voornaam Achternaam Telefoon Mobiel E-mail functie team
             
Leiders voor de diverse teams    
Pieter Dirk van der Wal 0594 65 95 04 06 14 47 44 46 pd.vdwal@hetnet.nl leider JO17-1
Gerrie van Doezum 0594 65 85 78 06 52 18 02 66 gvandoezum@hetnet.nl leider JO17-1
Jan Overwijk 0594 65 70 60 06 53 92 50 09 joverwijk74@gmail.com leider JO17-1
Marcel Visser   06 52 33 04 33 marcel.vis84@gmail.com leider JO17-2
Peter Zuur 0594 85 29 90 06 20 54 65 35 peter.zuur@hotmail.com leider JO17-2
Karel Tjoelker 0594 69 62 84 06 53 83 39 13 markar@ziggo.nl leider JO13-1
Heine vd Wiel   06 23 48 00 61 htvdWiel@gmail.com leider JO13-1
Rene Sienema 0594 65 89 84 06 12 34 35 13 h.sienema@kpnplanet.nl leider JO13-1
Willem  Pera 0594 65 70 35 06 41 24 64 49 wm.pera@kpnmail.com leider JO12-1
Daniel Visscher   06 27 15 39 44 swiebertjeeep2@hotmail.nl leider JO12-1
Lubbe Klaver   06 46 94 87 25 klaverloos@hotmail.com leider JO11-1
Tony Spa 0594 69 68 50 06 54 22 83 66 b.vdwal@hotmail.com leider JO11-1
Ferdinand Willemsen   06 41 82 57 71 rvandermeer2@gmail.com leider JO11-2
Siebe van der Velde   06 55 62 55 06 s.vandervelde@gmail.com leider JO11-2
Sake Wiersma   06 26 06 46 72 s.r.wiersma@live.nl leider JO10-1
Edwin van der West   06 15 09 85 26 info@mobielehoutzagerij.com leider JO10-1
Anton Bronsveld   06 25 31 91 78 antonbronsveld@hotmail.com leider JO9-1
Jelwin Kuipers   06 25 09 60 58 jelkuip@gmail.com leider JO8-1
Tjeerd Borger   06 41 19 05 49 t_borger@hotmail.com leider JO7-1
Atty Eelkema   06 24 64 21 68 attyeelkema@hotmail.com leider JO7-1
Marieke Lei   06 51 95 62 31 mariekelei@hotmail.com leider JO7-1
Trainers voor de diverse teams    
Pieter Dirk van der Wal 0594 65 95 04 06 14 47 44 46 pd.vdwal@hetnet.nl trainer JO17-1
Jarno Westerhof   06 22 58 69 60 westerhof.jarno@gmail.com trainer JO17-2
Siemon Kuperus   06 39 65 60 58 Siemonkuperus@gmail.com trainer JO17-2
Rene Sienema 0594 65 89 84 06 12 34 35 13 h.sienema@kpnplanet.nl trainer JO13-1
Rene Sienema 0594 65 89 84 06 12 34 35 13 h.sienema@kpnplanet.nl trainer JO12-1
Daniel Visscher   06 27 15 39 44 swiebertjeeep2@hotmail.nl trainer JO12-1
Lubbe Klaver   06 46 94 87 25 klaverloos@hotmail.com trainer JO11-1
Carst Overwijk   06 40 87 99 96 carstoverwijk@gmail.com trainer JO11-1
Carst Overwijk   06 40 87 99 96 carstoverwijk@gmail.com trainer JO11-2
Eise Drent   06 25 42 11 82 Eise1437@gmail.com trainer JO10-1
Andre Pera   06 21 62 18 67 andre.pera@home.nl trainer JO10-1
Eise Drent   06 25 42 11 82 Eise1437@gmail.com trainer JO9-1
Jan Overwijk 0594 65 70 60 06 53 92 50 09 joverwijk74@gmail.com trainer JO9-1
Jelwin Kuipers   06 25 09 60 58 jelkuip@gmail.com trainer JO8-1
Tjeerd Borger   06 41 19 05 49 t_borger@hotmail.com trainer JO7-1
Keepertrainers voor jeugdteams    
Gerben Huitema   06 29 15 47 61   alle jeugdkeepers
Scheidsrechters voor jeugdteams    
Tije de Boer 0594 69 67 92 06 11 64 48 50 teije-harm@hotmail.com    
Henk Veenstra   06 21 43 40 23      
Kees vd Molen   06 48 69 76 11 keesvandermolen46@gmail.com    
Rik Westra   06 22 00 35 99 rik.westra@live.nl    
Roan Alssema   06 55 62 09 32      
     

Vragen bij oudere jeugd!!! / verdere aanvullingen vanuit STEF AGSTERIBBE.

Jan Swieringa toernooi commissie

Erwin Henstra 06 11 83 75 92 erwin.henstra98@gmail.com
Andre Graansma 06 30 07 30 21 anita.andre@ziggo.nl

Winter Westerkwartier Zaalvoetbal

Wijnand Willemsen 06 27 43 82 10 wijnand-willemsen@hotmail.com

Algehele clubondersteuning

Henk Kraaijinga 0594 65 96 11 0594 65 97 23 vvopende@xs4all.nl
        Kraaijinga@kpnmail.nl

Website

Kees vd Molen 06 48 69 76 11 keesvandermolen46@gmail.com