Concept team indeling jeugd 2018/2019

Teamindeling jeugdteams VV Opende seizoen 2018 - 2019. Het seizoen 2017 – 2018 zit er inmiddels alweer op, en als we de balans opmaken kunnen we terugzien op een weer zeer geslaagd en sportief seizoen bij de jeugd. Onze jongens en meiden hebben zich weer nadrukkelijk laten zien en de vele supporters hebben weer volop kunnen genieten van de Peender jeugd!!! De afgelopen periode hebben veel trainers en leiders meegedacht met de jeugdcommissie over de indeling voor het komende seizoen 2018/2017. Mede door deze inzet is het gelukt om ook nu weer tot een voorlopige indeling te komen. Elke indeling kent voor spelers en ouders mee- en tegenvallers, maar uiteindelijk is er een zo optimaal mogelijke indeling ontstaan voor de meer dan 150 jeugdspelers van VV Opende. Afgelopen seizoen hebben we de 1e fase gehad van de wijziging spelvormen binnen het jeugdvoetbal. Vanaf komend seizoen gaat de 2e fase hiervan in, en dit betreft met name wijzigingen in de categorie JO12, JO11 en JO10. Dit gaat onder meer om de aantallen per team, afmeting veld en duur van de wedstrijden. Totaal bestaat de jeugdafdeling komend seizoen uit 11 teams, waarvan de JO19-1, JO17-1, JO15-1, JO15-2, JO13-1 als 11-tal de competitie ingaan. De JO11-1 en JO11-2 gaan als 8-tal deelnemen aan de competitie. Onze JO10-1, JO9-1 en JO8-1 gaan als 6-tal in actie komen. Ook in de jongste categorie is de Peender jeugd vertegenwoordigd en gaan we het seizoen starten met tenminste 1 JO7 team. Deze voorlopige teamindeling is onder voorbehoud. De komende weken tot aan de start van het seizoen kunnen er nog steeds spelers bijkomen en/of vertrekken waardoor we e.e.a. moeten herzien en wat dus consequenties kan/gaat geven voor de onderstaande indelingen.

Selectie team JO19-1: Rens van der Laan (k), Daniel Visscher, Martijn Reitsema, Eize Stokman, Dennis van den Brink, Martin Sienema, Marnik vd Meer, Patrick Pot, Jarno Storteboom, Jarno van der Wal, Eddie Oosterbaan, Stefan Karst, Corwin Westerhof en Jorn de Jong.

Selectie team JO17-1: Raymon de Vries (k), Eise Drent, Jelle Brink, Derk Visscher, Sierd de Vries, Stefan Snip, Rick Westra, Ruben Graansma, Thomas Elzinga, Roan Alssema, Jesse Ian de Jong, Collin Piersma, Sander Doetjes, Ide de Jong, Mels Nauta en Carst Overwijk.

Selectie team JO15-1: Stef de Jong (om en om keeper), Marijn Frankes (om en om keeper), Erwin de Roos, Jerco Swieringa, Niels Wiersma, Martijn Sienema, Dani van der Wal, Cristian van Doezum, Jacco Alssema, Johan Terpstra, Rutger Elzinga, Jelmer Elzinga, Niels de Jong en Berend Werkman.

Selectie team JO15-2: Max Jansen (k), Julian Jansma, Abel Drent, Silvan Pol, Christian Tjoelker, Milan Smid, Rudy Frankes, Jilko Snip, Ruben van der Veen, Mike Zuur, Hilko Dijkstra, Alwin Scholte, Jordy Swieringa, Vincent de Jong en Menthe Dirk Hiemstra.

Selectie team JO13-1: Ilan Beiboer (k), Sven Dijkstra, Ruben vd Born, Arne Sienema, Dennis Dijkstra, Egbert Drent, Julian de Jong, Yoran Pol, Bram Agsteribbe, Joran Storteboom, Richard Copinga, Ruben van Esch, Owen Frankes, Milan de Wit, Ronan Pera en Annelie Westerhof.

Selectie team JO11-1: Jesse Huistra (k), Mike Tjoelker, Senna de Jong, Tamme vd Wiel, Sem Hamberg, Leon Sienema, Colin Hiemstra, Remco Lap en Janieck Spa.

Selectie team JO11-2: Jasper Nijenhuis, Mika Wassenaar, Carlijn Pera, Sem van der Veen, Anna Martha Vlastuin, Rudmer Jagersma, Wouter Agsteribbe, Silas Mulder en Levi de Wit. Selectie team J10-1: Julian Steensma, David Graansma, Jurre de Bruin, Finn van der Veen, Milan Klaver, Lars Oostra en Ruben Spa.

Selectie team JO9-1: Jesse vd Meer, Lieke Helmhout, Sem Bos, Dylano Hondeman, Nor Fakhra, Jelke Nieuwland en Hendrik Vlastuin.

Selectie team JO8-1: Marcel Nijenhuis, Kelt Kompaan, Niels Wassink, Jonathan Graansma, Thomas de Haan, Ties Nieuwland en Robin van Houten.

Selectie team JO7-1: Maureen van Oosterhout, David Mulder, Sem Nieuwman, Rutmer de Bruin, Jisca Nieuwland, Ian-James van Oosterhout, Thomas Meijer en Lars Meijer.

Inzet nodig van vrijwilligers: Ook voor komend seizoen is er weer de hulp nodig van vele vrijwilligers. Uiteraard willen we onze jeugdteams weer de mogelijkheid bieden om 2x per week te trainen. Om dit te kunnen bewerkstelligen voor alle teams kunnen we her en der nog wel wat hulp gebruiken!!! Dus lijkt het je leuk om een jeugdteam te trainen, meldt je dan bij 1 van de leden van de Jeugdcommissie zodat zij kunnen zien wat de eventuele mogelijkheden zijn. Voor op de wedstrijddagen zijn we op zoek naar leiders voor de verschillende teams. Tevens kunnen we in het scheidsrechterkorps nog wel aanvulling gebruiken. De komende weken zullen we proberen dit allemaal zo goed mogelijk in te vullen, de Peender jeugd rekent op jullie steun!! Start van het nieuwe seizoen: De trainingen van de jeugd zullen weer starten op maandag 27 augustus. Via de site zal het trainingsschema bekend worden gemaakt. De bekerwedstrijden starten op zaterdag 1 september. Al onze jeugdteams, m.u.v. JO7-1, zijn hiervoor ingeschreven. De verschillende competities starten op zaterdag 22 september. Iedereen een mooie zomer toegewenst en tot in augustus bij de start van alweer een nieuw seizoen!!!

Jeugdcommissie VV Opende.

Geplaatst op

Terug naar nieuwsoverzicht