Programma

  • Datum Wedstrijd
  • za 18 sep om 09:00 u Eastermar JO11-2JM - VV Opende JO11-1
  • za 18 sep om 09:00 u Suameer JO9-1JM - VV Opende JO9-1
  • za 18 sep om 09:00 u Drogeham JO8-1 - Opende JO8-1JM
  • za 18 sep om 10:00 u VV Opende JO12-2 - Lycurgus JO12-2JM
  • za 18 sep om 12:30 u TLC JO19-1 - VV Opende JO19-1
  • za 18 sep om 12:30 u Zuidhorn JO17-4 - VV Opende JO17-1
  • za 18 sep om 12:30 u Nieuw Roden JO12-1 - Opende JO12-1JM
  • za 18 sep om 14:30 u Niekerk 1 - VV Opende 1
  • za 18 sep om 14:30 u Zuidhorn 4 - VV Opende 3
  • ma 20 sep om 19:00 u VV Opende JO14-1 - SJO Feanstars JO14-2
  • ma 20 sep om 19:45 u RWF JO19-1 - VV Opende JO19-1
  • di 21 sep om 20:00 u VV Opende 2 - S.V. Haulerwijk 2
  • vr 24 sep om 19:30 u ODV 35+1 - VV Opende 35+1
  • vr 24 sep om 19:30 u Fc. Grootegast 45+1 - VV Opende 45+1
  • vr 24 sep om 20:00 u VV Opende 35+1 - ONB 35+1
  • vr 24 sep om 20:00 u VV Opende 45+1 - OKVC 45+1
  • vr 24 sep om 20:30 u Grijpskerk 45+1 - VV Opende 45+1
  • vr 24 sep om 21:00 u Bakkeveen 35+1 - VV Opende 35+1
  • vr 24 sep om 21:30 u VV Opende 35+1 - Rottevalle 35+1
  • za 25 sep om 09:00 u VV Opende JO19-1 - Harkemase Boys JO19-1
  • za 25 sep om 09:00 u Zuidhorn JO12-2 - VV Opende JO12-2
  • za 25 sep om 09:00 u VV Opende JO9-1 - Rottevalle JO9-1
  • za 25 sep om 09:00 u Opende JO8-1JM - ONT JO8-1
  • za 25 sep om 09:30 u ST FC LEO/VVS'09/Kloosterburen JO17-1JM - VV Opende JO17-1
  • za 25 sep om 10:15 u Drachten JO10-3 - VV Opende JO10-1
  • za 25 sep om 11:00 u VV Opende JO14-1 - HFC '15 JO14-3
  • za 25 sep om 11:00 u Opende JO12-1JM - Zuidhorn JO12-1
  • za 25 sep om 11:00 u VV Opende JO11-1 - Drogeham JO11-1
  • za 25 sep om 12:30 u Rottevalle 2 - VV Opende 2
  • za 25 sep om 14:00 u VV Opende 3 - Fc. Grootegast 5
  • za 25 sep om 14:30 u Harkema Opeinde 1 - VV Opende 1
  • di 28 sep om 20:00 u VV Opende 2 - Donkerbroek 2
  • vr 01 okt om 19:30 u ASC 35+2 - VV Opende 35+2
  • vr 01 okt om 19:30 u Harkemase Boys VR1 - VV Opende VR1
  • vr 01 okt om 20:00 u VV Opende 35+2 - Drogeham 35+1
  • vr 01 okt om 20:00 u VV Opende VR1 - TFS VR1
  • vr 01 okt om 21:00 u Broekster Boys 35+2 - VV Opende 35+2
  • vr 01 okt om 21:00 u Houtigehage VR1 - VV Opende VR1
  • vr 01 okt om 21:30 u VV Opende 35+2 - Friese Boys 35+1
  • vr 01 okt om 21:30 u VV Opende VR1 - Rottevalle VR1
  • za 02 okt om 09:00 u Drachtster Boys JO19-2 - VV Opende JO19-1
  • za 02 okt om 09:00 u VV Opende JO17-1 - Zuidhorn JO17-3
  • za 02 okt om 09:00 u ONT JO11-3 - VV Opende JO11-1
  • za 02 okt om 09:00 u VV Opende JO10-1 - VEV'67 JO10-4
  • za 02 okt om 09:00 u ONT JO9-3 - VV Opende JO9-1
  • za 02 okt om 09:00 u Drachten JO8-2 - Opende JO8-1JM
  • za 02 okt om 10:30 u Kollum JO12-1 - VV Opende JO12-2
  • za 02 okt om 11:00 u GVAV-Rapiditas JO14-4 - VV Opende JO14-1
  • za 02 okt om 11:00 u Opende JO12-1JM - Drachten JO12-1
  • za 02 okt om 14:30 u VV Opende 1 - Ternaard 1
  • za 02 okt om 14:30 u V.V. Westerkwartier 3 - VV Opende 3
  • za 09 okt om 09:00 u VV Opende JO14-1 - SGV JO14-1JM
  • za 09 okt om 09:00 u VV Opende JO10-1 - Wilper Boys De JO10-1JM
  • za 09 okt om 09:00 u Drachten JO9-2 - VV Opende JO9-1
  • za 09 okt om 09:00 u Opende JO8-1JM - Harkemase Boys JO8-1
  • za 09 okt om 10:00 u Oerterp JO12-1 - Opende JO12-1JM
  • za 09 okt om 10:30 u VV Opende JO12-2 - Roden JO12-1
  • za 09 okt om 10:30 u VV Opende JO11-1 - Drachtster Boys JO11-3
  • za 09 okt om 11:00 u VV Opende JO19-1 - Jubbega JO19-1
  • za 09 okt om 14:00 u De Wilper Boys 2 - VV Opende 2
  • za 09 okt om 14:00 u VV Opende 3 - VEV'67 6
  • za 09 okt om 14:30 u Friese Boys 1 - VV Opende 1
  • za 09 okt om 16:25 u Blauw Wit '34 JO17-5 - VV Opende JO17-1