Programma

  • Datum Wedstrijd
  • do 29 sep om 20:30 u Engelbert 1 - VV Opende 1
  • za 01 okt om 09:00 u Kollum JO13-1 - VV Opende JO13-1
  • za 01 okt om 09:00 u S.V. Oosterwolde JO8-1 - Opende JO8-1JM
  • za 01 okt om 09:20 u TFS JO7-1 - VV Opende JO7-2
  • za 01 okt om 09:30 u Fc. Grootegast JO19-1 - VV Opende JO19-1
  • za 01 okt om 09:30 u VV Opende JO15-1 - ONT JO15-2
  • za 01 okt om 09:40 u VV Opende JO7-2 - FC Burgum JO7-1
  • za 01 okt om 10:00 u SJO Feanstars JO10-2 - VV Opende JO10-1
  • za 01 okt om 10:00 u SJO Feanstars JO7-1 - VV Opende JO7-1
  • za 01 okt om 10:20 u VV Opende JO7-1 - Rottevalle JO7-1
  • za 01 okt om 10:30 u VV Opende JO11-1 - Twijzel SC JO11-1JM
  • za 01 okt om 10:30 u VV Opende JO10-2 - Fc. Grootegast MO10-1
  • za 01 okt om 10:40 u Harkema Opeinde JO7-1 - VV Opende JO7-1
  • za 01 okt om 11:00 u SJO Feanstars JO12-2 - Opende JO12-1JM
  • za 01 okt om 12:30 u VV Opende 2 - ONB 2
  • za 01 okt om 14:00 u SC Kootstertille 3 - VV Opende 3
  • za 01 okt om 14:30 u VV Opende 1 - WTOC 1
  • wo 05 okt om 20:00 u VV Opende 1 - G.S.F.V. Drs. Vijfje 20
  • za 08 okt om 09:00 u Harkemase Boys JO11-2 - VV Opende JO11-1
  • za 08 okt om 09:00 u VV Opende JO10-1 - Marum JO10-2
  • za 08 okt om 09:00 u Opende JO8-1JM - Drachtster Boys JO8-1
  • za 08 okt om 09:00 u TFS JO7-1 - VV Opende JO7-1
  • za 08 okt om 09:00 u FC Burgum JO7-1 - VV Opende JO7-2
  • za 08 okt om 09:20 u Rottevalle JO7-1 - VV Opende JO7-2
  • za 08 okt om 09:30 u Nieuw Roden JO10-2JM - VV Opende JO10-2
  • za 08 okt om 09:40 u VV Opende JO7-2 - SJO Feanstars JO7-1
  • za 08 okt om 09:40 u Harkema Opeinde JO7-1 - VV Opende JO7-1
  • za 08 okt om 10:30 u VV Opende JO19-1 - TLC JO19-1
  • za 08 okt om 10:30 u Hardegarijp JO15-1 - VV Opende JO15-1
  • za 08 okt om 10:30 u Opende JO12-1JM - Marum JO12-3
  • za 08 okt om 11:00 u SJO Feanstars JO13-1 - VV Opende JO13-1
  • za 08 okt om 13:00 u VV Opende 3 - Friese Boys 3
  • za 08 okt om 14:30 u Friese Boys 1 - VV Opende 1
  • za 08 okt om 14:30 u Wykels Hallum 2 - VV Opende 2
  • za 08 okt om 14:30 u VV Opende 4 - 't Fean'58 5
  • do 13 okt om 20:00 u Roden 8 - VV Opende 1
  • vr 14 okt om 19:30 u VV Opende 35+1 - Surhuisterveen 35+1
  • vr 14 okt om 19:30 u De Wilper Boys 45+1 - VV Opende 45+1
  • vr 14 okt om 19:30 u FC Burgum 45+3 - VV Opende 45+2
  • vr 14 okt om 20:00 u VV Opende 35+1 - Houtigehage 35+1
  • vr 14 okt om 20:00 u VV Opende 45+1 - Fc. Grootegast 45+1
  • vr 14 okt om 20:00 u VV Opende 45+2 - Harkema Opeinde 45+1
  • vr 14 okt om 20:30 u ASC 35+2 - VV Opende 35+1
  • vr 14 okt om 20:30 u Marum 45+1 - VV Opende 45+1
  • vr 14 okt om 21:00 u VV Opende 45+1 - Houtigehage 45+1
  • vr 14 okt om 21:00 u FC Burgum 45+2 - VV Opende 45+2
  • vr 14 okt om 21:30 u VV Opende 45+2 - Drogeham 45+1
  • za 15 okt om 10:00 u VV Opende JO19-1 - Actief JO19-1
  • za 15 okt om 10:30 u HFC '15 JO10-3 - VV Opende JO10-2
  • za 15 okt om 12:30 u VV Opende 2 - Ropta Boys 2
  • za 15 okt om 12:30 u VVT 2 - VV Opende 4
  • za 15 okt om 14:30 u VV Opende 1 - FC Birdaard 1
  • wo 19 okt om 20:00 u VV Opende 1 - G.S.F.V. Drs. Vijfje 21