Programma

  • Datum Wedstrijd
  • di 21 mei om 19:00 u VV Opende JO13-1 - SC Veenwouden JO13-1
  • di 21 mei om 20:00 u VV Opende 2 - Leeuwarder Zwaluwen 13
  • wo 22 mei om 17:00 u Kollum JO8-1 - VV Opende JO8-1G
  • wo 22 mei om 18:30 u TFS JO11-1JM - VV Opende JO11-1
  • wo 22 mei om 18:45 u VV Opende JO9-2JM - ONB JO9-1
  • wo 22 mei om 19:15 u VV Opende JO14-1 - Leovardia JO14-1
  • wo 22 mei om 19:30 u ODV 4 - VV Opende 4
  • wo 22 mei om 21:00 u VV Opende 1 - Lions'66 1
  • vr 24 mei om 19:30 u VV Opende 35+1 - Niekerk 35+1
  • vr 24 mei om 19:30 u Houtigehage VR18+1 - VV Opende VR18+1
  • vr 24 mei om 20:00 u Fc. Grootegast 35+2 - VV Opende 35+1
  • vr 24 mei om 20:00 u VV Opende VR18+1 - Rottevalle VR18+1
  • vr 24 mei om 20:30 u VV Opende 35+1 - V.V. Westerkwartier 35+1
  • vr 24 mei om 20:30 u Suameer VR18+1 - VV Opende VR18+1
  • vr 24 mei om 21:00 u VV Opende VR18+1 - V en V'68 VR18+2
  • vr 24 mei om 21:30 u De Wilper Boys 35+1 - VV Opende 35+1
  • za 25 mei om 09:00 u Anjum JO10-1 - VV Opende JO10-1
  • za 25 mei om 09:00 u VV Opende JO11-1 - Fc. Grootegast JO11-3
  • za 25 mei om 09:30 u VV Opende JO14-1 - Terschelling JO14-1
  • za 25 mei om 10:30 u GAVC JO13-1 - VV Opende JO13-1
  • za 25 mei om 11:00 u VV Opende JO17-1 - Buitenpost JO17-2
  • za 25 mei om 11:25 u ONR MO15-1 - VV Opende MO15-1
  • za 25 mei om 13:00 u VV Opende 2 - Zwaagwesteinde 2
  • za 25 mei om 13:30 u ST Suawoude/Rijperkerk 2 - VV Opende 3
  • za 25 mei om 14:30 u VV Opende 1 - Rijperkerk 1
  • di 28 mei om 19:00 u Beetgum JO13-1 - VV Opende JO13-1
  • di 28 mei om 20:00 u Friese Boys 4 - VV Opende 4
  • wo 29 mei om 19:00 u Leeuwarder Zwaluwen 13 - VV Opende 2
  • wo 29 mei om 19:30 u Grijpskerk JO17-2 - VV Opende JO17-1
  • za 01 jun om 10:30 u VCR JO13-1JM - VV Opende JO13-1
  • za 01 jun om 10:45 u VV Opende MO15-1 - VEV'67 MO15-2
  • za 01 jun om 14:30 u Buitenpost 3 - VV Opende 2
  • di 04 jun om 20:00 u Drachten JO17-2 - VV Opende JO17-1
  • do 06 jun om 19:30 u SC Kootstertille 3 - VV Opende 3
  • vr 07 jun om 19:00 u VV Opende 35+1 - V.V. Westerkwartier 35+1
  • vr 07 jun om 19:30 u Fc. Grootegast 35+2 - VV Opende 35+1
  • vr 07 jun om 19:30 u Rottevalle VR18+1 - VV Opende VR18+1
  • vr 07 jun om 20:00 u VV Opende 35+1 - Niekerk 35+1
  • vr 07 jun om 20:00 u VV Opende VR18+1 - Suameer VR18+1
  • vr 07 jun om 21:00 u De Wilper Boys 35+1 - VV Opende 35+1
  • vr 07 jun om 21:00 u V en V'68 VR18+2 - VV Opende VR18+1
  • vr 07 jun om 21:30 u VV Opende VR18+1 - Houtigehage VR18+1
  • za 08 jun om 12:30 u VV Opende 3 - Holwerd 2
  • za 08 jun om 12:45 u Zwaagwesteinde 2 - VV Opende 2